Серый Крокодил (grey_croco) wrote,
Серый Крокодил
grey_croco

Сигуранца наших дней

Хотел тоже написать по теме, но вот френд уже сделал это. Поэтому просто сделаю перепост.

Оригинал взят у greenchelman_3 в Психопаты-убийцы!
Про взрывы в Одессе говорилось тут:
http://greenchelman-3.livejournal.com/447704.html
http://greenchelman-3.livejournal.com/444399.html
http://greenchelman-3.livejournal.com/440663.html
http://greenchelman-3.livejournal.com/440199.html

и вот:
http://mvs.gov.ua/mvs/control/odesa/uk/publish/article/206327
ОДЕСЬКА МІЛІЦІЇ ЗНЕШКОДИЛА ТЕРОРИСТИЧНИЙ АРСЕНАЛ (ФОТО, ВІДЕО)
В ході проведення оперативно-розшукових заходів по встановленню осіб, причетних до вчинення низки вибухів на території міста Одеса, співробітники міліції вийшли на слід 55-річного жителя Придністровської Молдавської республіки. Тож за місцями ймовірного перебування підозрюваного оперативники влаштували засідки.
Однак, безпосередньо поспілкуватися з ним оперативникам не вдалося у зв’язку з тим, що близько п’ятої години ранку 24 грудня п.р. його бездиханне тіло з різного роду травмами було знайдене на узбіччі автодороги «Одеса–Кучургани». Згідно висновку експерта зазначені травми є характерними для дорожньо-транспортної пригоди.
В рамках відкритого кримінального провадження за фактом ДТП першочерговими слідчими заходами було проведено обшук за місцем мешкання потерпілого в с. Нерубайське Біляївського району Одеської області, де він тимчасового орендував житло.
В ході огляду житлового будинку працівниками міліції виявлено та вилучено цілий арсенал вибухівки та боєприпасів: 120 бронебійно-трасуючих патронів калібру 7,62 мм, 27 пістотетних патронів калібру 9 мм, три саморобних вибухових пристрої з вогневим способом приведення в дію, кожен з яких складався з трьох тротилових шашок, запалювальні трубки з вогнепровідним шнуром до кожного вибухового пристрою, 1 тротилову шашку «Тип 400», 4 гранати РГД та 4 гранати Ф-1 з запалами до них, електродетонатор, елементи для приладу безшумної стрільби.
За попередніми даними встановлено ймовірне співпадіння вилученого в будинку саморобного елементу датчика цілі до виконавчого механізму із знайденими фрагментами, вилученими під час огляду місця події на перегоні Одеса-Застава 1.
Слідство триває. Перевіряється причетність загиблого до скоєння інших терористичних актів на території Одеси.
PM582image001

PM113image002

PM487image003

PM789image004

PM617image005


ПыСы: Рассказываю. Жопа у руководства одесской милиции дымит. В связи с чем задержали первого попавшегося гастера из Приднестровья, в Одесской области их много, пытались побудить мужика взять "дело" на себя, он ушел в отказ, его замучили до смерти. Положили где нужно, принесли домой все что нужно. Можно отчитаться в Киев...

ПыСы: И как правильно подметил товарищ...
http://ivakin-alexey.livejournal.com/802015.html
Следователи работают БЕЗ перчаток!Tags: ЖЖ, Одесса, пока еще Украина, политика
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments