Серый Крокодил (grey_croco) wrote,
Серый Крокодил
grey_croco

АААААААААА!!!!!

Кровавая Путинская Гебня свирепствует в Крыму!Концтабір "Артек".

Українські патріоти Криму провели журналістське розслідування в міжнародному дитячому центрі "Артек". З'ясувалося, що на території табору вже декілька років діє нелегальна молодіжна організація "Соколи Путіна". Її члени - підлітки з Росії, Донбасу і Криму, а також частина вожатих. Покидьки тероризують дітей із західних регіонів України: залякують, б'ють, ґвалтують, всіляко знущаються. Ось розповіді потерпілих:

Олена, 15 років, Івано-Франківськ: "Шестеро "соколів" зловили нас з подругою, побили і жорстоко зґвалтували. Командував ними 20-річний вожатий Пєтя. Він говорив нам: "Ви – хахляцкіє шлюхі, падстілкі бандеровскіє! Ви абязани дать любому рускаму пацану, как только он вам прікажет!" Потім нам пригрозили, що уб'ють, якщо ми скаржитимемося.

Дмитро, 12 років, Тернопіль: "Соколи" не давали мені їсти - просто відбирали їжу в їдальні. Сміялися, знущалися наді мною: "Устроім тібє Голодомор, хахльонок!" Якщо помічали, що хтось з хлопців дає мені шматок хліба - били його. За тиждень я страшенно схуднув, коли повернувся додому, мама злякалася. Я збрехав, що отруївся в таборі морозивом.

Ярослав, 14 років, Луцьк: "Соколи" щодня нас били. За кожне українське слово - удар в пах. Мене примушували топтати державний прапор, плювати на нього, говорити всякі дурниці про Україну та українців. Один раз примусили лизати їм ноги. Говорили: "Хахол, запомні – ти нє чєловєк. Ти просто кусок гавна, каторий должен служить рускім!" Один хлопець зі Львова пробував скаржитися на них. Через два дні він загинув - оголосили, що потонув під час купання. Насправді його втопили "Соколи Путіна".Но и это еще не вся правда!!!Такоже буде докладний звіт про злочини ЧФ Росії. Українська громада Севастополя провела спеціальне розслідування і з'ясувала, що командування ЧФ РФ перетворило морський транспорт "Генерал Рябіков" на плавучий бордель-в'язницю. Там тримають кілька десятків молодих українок - сексуальних рабинь російського ЧФ. Дівчат примушують обслуговувати по 20 чоловік на добу. Серед полонянок - не тільки місцеві мешканки. Російські моряки викрадають туристок із західних областей України. Тут і цинічний розрахунок (самотніх туристок не шукатимуть), і патологічна ненависть московських покидьків до носіїв української мови. Кримська міліція покриває банду викрадачів і ґвалтівників під Андріївським прапором. Кремлівська агресія проти Грузії принесла російським морякам нові трофеї - на транспорті "Генерал Рябіков" з'явилися дві грузинські дівчини, захоплені в Поті.(из пацтола) Ик..ик.. а почему нераскрыта тема украиножерства? Может моряки ЧФ туристок из западных областей просто едят??
Tags: Украина, укры, цирк
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 22 comments